Robotik Boya Makinaları,

firmalara sunduğu çözümler ile değer katar

Robotik Boya Makinaları Ltd. Şti.; vizyonu dünyanın önde gelen kaplamalar şirketi olan PPG boya Türkiye  distribitörüdür.

PPG PMC boya; PPG Sigma, Amercoat ,Selemix markalarına sahiptir.

1883 yılında kurulan PPG Pittsburgh küresel merkezlere sahiptir ve dünya çapında yaklaşık 75 ülkede faaliyet göstermektedir.2013 yılında bildirilen net satışlar 15100000000 $ olan firma boya üreticileri sıralamasında global liderliğini devam ettirmektedir.

PPG Sanayi Boyaları: Toplam Çözüm

Yıllar geçtikçe, PPG Sanayi Boyaları PPG pazarda lider yapmak, yenilikçi, yüksek performanslı ürünler ve dünya standartlarında hizmet için bir ün kazanmıştır. Bugün, PPG dünyanın en iyi tasarımcıları ve üreticileri ile hizmet vermektedir.

Sürdürülebilirlik Bağlılık

Üreticiler çevre dostu kalarak üretim verimliliğini artırmak çözümler arıyoruz. PPG Sanayi Boyaları küresel ve bölgesel çevre gereksinimlerini aşmak için tasarlanmıştır çevre dostu formülasyonlar mevcuttur. PPG müşterilerin tehlikeli hava kirleticileri emisyonlarını azaltmak için ve sürekli olarak özel uygulamalar karşılayan ürünler geliştirmeye kararlıdır izin endüstriyel kaplamalar sunuyor. PPG Sanayi Boyaları daha az enerji kullanımı ve daha iyi uygulama süreçlerini kullanmak çevreye karşı sorumlu ürünler üretmektedir.
Yarın. Gerçekleştirilen.

Global Reach – Yerel Uzmanlık

Ürünleri tasarlanan ve üretilen olursa olsun, PPG kaplama uzmanları başarısını sağlamak için hazırdır. Önde gelen OEM ve uygulamaları ürünlerini aynı performans gereksinimleri, terbiye süreci yer almaktadır olursa olsun karşılamasını sağlamak için PPG küresel kaplamalar platformları kullanın.

Iş yapmak için bir, dürüst, adil ve güvenilir bir ortak olduğu için PPG kaplamalarda itibarı en değerli varlıklarından biridir. PPG sürekli müşteri taahhütleri sunar ve PPG dünyanın en güvenilir kaplamalar tedarikçisi haline ürünleri arkasında duruyor.
Hizmet. Gerçekleştirilen.

Performans Promise

PPG endüstriyel kaplama ürün yöneticileri ve teknik uzmanlar kaplamalar tüm performans gereksinimlerini karşılamak değil, aynı zamanda herhangi bir sorun olmadan uygulanır, sadece emin olmak için OEM’ler ve kaplamalar uygulayıcılar ile yakın bir çalışma. PPG uzmanları çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak ve daha düşük toplam maliyet katkıda bulunmak ürün uygulama, laboratuvar testleri, operasyonel sorun giderme ve proses tasarımı ile müşterilerin rehberlik eder.
Sonuçlar. Gerçekleştirilen.

Teknoloji Liderliği

PPG sürekli yeni estetik yoluyla müşteri gelir akışları geliştirmek yenilikçi ürünler, geliştirilmiş performans özellikleri ve artan uygulama verimliliği geliştirir. PPG üreticileri küresel tedarik zincirleri sorunsuz bir şekilde entegre olacak geçerli ürünlere yeni kaplamalar teknolojileri açmak için yardımcı olmak için profesyonel renk uzmanları, kimyagerler ve teknik uygulama uzmanlar entegre küresel bir ekibe sahiptir.
Yenilik. Gerçekleştirilen.